Дата: 16.04.2021 18:06

Фото без опису16 квітня 2021 року  фахівцями Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області в складі робочої групи по обстеженню садово-дачних кооперативів та садових товариств проведено  оцінки готовності щодо дотримання норм пожежної безпеки в пожежонебезпечний період садово-дачних кооперативів та садових товариств, які межують з лісовими масивами Ржищівської ОТГ а саме:

1). Грушівський старостинський округ (с. Ходорів)

- садове товариство « Фізик»;

- обслуговуючий кооператив «Садівницьке товариство  «Будівельник-К»

- обслуговуючий кооператив « Колективне садівництво « Геркулес»

- садівницьке товариство «Сеолекціонер»;

2). Гребенівськй старостинський округ (с. Юшки)

- садове товариство «Мостовик»;

- садове товариство « Дніпро»;

До складу робочої групи,  залучено начальника відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи і цивільного захисту виконавчого комітету Ржищівської міської ради Валерія ЛОБУРЕНКА; поліцейського СРПП ВП № 1 Обухівського РУВ  ГУ НП в Київській області Віталія Мирошника, інженера ОЗЛ ДП «Ржищівський лісгосп» Сергія ШЕНДРИКА.