НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ В СЕЛІ СТРІТІВКА

Дата: 20.04.2021 11:09

Фото без описуПерспективи роботи територіального центру - працювати над розширенням видів послуг, підвищенням їх якості та вивчення потреб населення в соціальних послугах.

16 квітня відбувся виїзд в село Стрітівка. Працівники терцентру відвідали підопічних вдома, провели роз'яснювальну роботу серед населення, щодо роботи відділень територіального центру, прокату технічних засобів реабілітації, надання платних послуг. Соціальний працівник провела обстеження матеріально-технічних умов проживання підопічних, вивчили потреби та здійснили перевірку роботи соціального працівника.

У приміщенні будинку культури с.Стрітівка перукар терцентру надавала безкоштовні перукарські послуги для людей похилого віку. Медичний працівник виміряла тиск, надала консультації та відвідала підопічних вдома. Люди задоволені наданням соціальних послуг в їхньому селі, раді будуть зустрічатися і надалі.

Інфо: Терцентр