У РЖИЩЕВІ ВІДБУВСЯ ДЕНЬ ДОНОРА

Дата: 22.04.2021 08:35

Фото без описуНа сьогодні донорська кров є життєво необхідною. Та донорів катастрофічно не вистачає, і це проблема не лише окремої людини, а всієї держави. Тож традиційно Центр крові організовує акції по забору крові у різних населених пунктах. Зокрема, у Ржищеві такі акції проходять двічі на рік.

Як повідомляє директор КНП "Ржищівська міська лікарня" Любов Апостол, 20 квітня відбулася планова благодійна акція "День донора" на базі травмпункту установи. Бажання взяти участь виявили 23 особи, 19 з яких пройшли через операційну. Було відібрано 8550 мл крові.

Маємо надію, що участь у Днях донора братиме все більше людей, допомагаючи рятувати інших. Дякуємо всім, хто приєднався до акції "День донора" у Ржищеві.