Для майбутніх пенсіонерів працює сервіс Пенсійного фонду України “Автоматичне призначення пенсії”

Дата: 23.04.2021 11:30

Фото без описуНеобхідну для призначення пенсії інформацію можна подати завчасно. Як це працює? Розповідаємо!

Якщо ви не пенсіонер:

• авторизуйтесь на вебпорталі Фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);
  • заповніть анкету-заяву (зокрема інформацію про себе, дані щодо обраного способу виплати призначеної пенсії та отримання пенсійного посвідчення);
  • прикріпіть скановані копії документів (обов’язкові та ті, які вважаєте за необхідне надати для підтвердження права на доплати та пільги);
  • підпишіть анкету-заяву КЕП;
  • надішліть анкету-заяву до органу Фонду.

Все! Готово!

Надану інформацію буде завчасно перевірено, та при досягненні пенсійного віку ви отримає СМС-повідомлення або повідомлення в особистому кабінеті інформацію про:

• призначення пенсії,
  • дату, з якої її призначено,
  • розмір призначеної пенсії.

Особисто звертатись до органів Фонду не потрібно. Пенсія буде призначена вам автоматично при досягненні пенсійного віку.

Важливо! Послуга надається засобами вебпорталу з використанням КЕП.