Продовжуємо зустрічатися з учасниками АТО/ООС

Дата: 23.04.2021 11:35

Фото без описуУ відділі обслуговування громадян №10 триває оновлення інформації у “Літерних справах” учасників АТО/ООС та членів сімей військовослужбовців, загиблих під час проведення антитерористичної операції.

21, 22 та 23 квітня 2021 року начальник відділу обслуговування громадян №10 (сервісний центр) Віта Заїка  провела зустрічі  з військовослужбовцями Олександром Андрущенком, Володимиром Вашекою, Миколою Пасяшніком, Сергієм Шарафаном та Олексієм Курилко.

Під час зустрічей вона розповіла про основні аспекти пенсійного забезпечення учасників АТО/ООС та членів їх сімей, порядку виплати пенсій “військовим” пенсіонерам у період їх мобілізації та призначення пенсій учасникам бойових дій по інвалідності; надала роз’яснення щодо умов і порядку виходу на пенсію військовослужбовців та отримання підвищення до пенсії відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.