ЗАВДЯКИ НЕБАЙДУЖИМ ЖИТЕЛЯМ БУЛО ПРИПИНЕНО НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ ЛІСУ

Дата: 28.04.2021 09:28

Фото без описуДякуючи пильним і небайдужим жителям села Ведмедівка та проведеній роботі працівників виконавчого комітету Ржищівської міської ради, припинено незаконну вирубку лісів в межах сіл Ведмедівка та Грушів Ржищівської МТГ.

Завдяки наполегливості жителів та спільній роботі з виконавчим комітетом, органами місцевої прокуратури, було внесено відомості в ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 246 КК України.

Хочемо подякувати небайдужим жителям села Ведмедівка та звертаємося до жителів Ржищівської міської територіальної громади, якщо вам відомі факти незаконної вирубки лісів, просимо вас в таких випадках викликати представників правоохоронних органів за номером 102.