Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Голова Ржищівської громади Крістіна Чорненька зустрілася з представниками інвестора компанії «Bursa».

Дата: 28.04.2021 09:37
Кількість переглядів: 855

На минулій сесії депутати Ржищівської міської ради підпримали проєкт рішення "Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в м. Ржищів Київської області», згідно умов якого:

  • надано гр. гр. Василю Гроголю та Христині Скрипці дозвіл на розроблення містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в м. Ржищів, Київської області» згідно поданих графічних матеріалів.
  • зобов’язано гр. гр. Василя Гроголя та Христину Скрипку оприлюднити розроблену містобудівну документацію «Детальний план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в м. Ржищів, Київської області».
  • відділу містобудування, архітектури та земельних відносин доручено забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розробки містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в м. Ржищів, Київської області». Після проведення громадських слухань містобудівну документацію «Детальний план території для будівництва об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування по вул. Крутий Вивіз в м. Ржищів, Київської області» зобов'язано подати на розгляд та затвердження чергового засідання Ржищівської міської ради.

Дане будівництво планується на приватній (!) ділянці заявників, а міська влада в даному рішенні тільки надала дозвіл на розробку містобудівної документації.

Фото без описуКрістіна Іванівна поставила представникам інвестора конкретні питання про кількість робочих місць для жителів громади, сплату податків та конкретні строки, коли інвестор буде готовий показати результат.

Христина Скрипка, співзасновниця, розповіла, що концепція рекреаційно-готельного комплексу - поєднання з природою подалі від великого міста. Планується побудувати 16 окремих будиночків, ресторан, спа та хамам. Загалом, в комплексі буде близько 50 робочих місць. Будівництво планується максимально екологічне та таке, що максимально збереже природний фонд. Наразі готується проєктно-кошторисна документація, а відкрити комплекс планують у наступному році.

Крім цього, голова громади обговорила з  представниками компанії «Bursa» стратегію розвитку комплексу, залучення місцевих виробників різної продукції та можливі туристичні маршрути.

«Насамперед нам важливо зрозуміти, що інвестор має серйозні наміри, що він відповідальний і принесе користь громаді»,- підсумувала зустріч Крістіна Іванівна.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора