A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Прийнято Закон України «Про основні засади молодіжної політики»

Дата: 28.04.2021 10:07
Кількість переглядів: 492

Фото без описуРішення підтримав 321 Народний депутат України. Позаду сотні зустрічей, запальні дискусії та жваві обговорення, в яких Міністерство молоді та спорту брало активну участь. Надзвичайно важливо, що текст закону було написано в тісній співпраці та широкому залученні молоді.

Ухвалення закону надає молодим громадянам, молодіжним та дитячим громадським об’єднанням широкий спектр інструментів для повноцінної партнерської участі у формуванні та реалізації молодіжної політики, створює законодавчі підстави для діяльності розгалуженої мережі молодіжних центрів, забезпечує вдосконалення підтримки проєктної діяльності суб’єктів молодіжної роботи, інституційної підтримки молодіжних та дитячих громадських об’єднань, розвитку української молоді через створення Українського молодіжного фонду.

Однак ми не зупиняємось на досягнутому. Попереду ще багато роботи з імплементації закону, яку ми зможемо успішно реалізувати лише поєднавши зусилля міжнародних партнерів, державних органів, інститутів громадянського суспільства та молоді


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора