ДОБРА ТРАДИЦІЯ РЖИЩІВСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Дата: 30.04.2021 12:54

Ржищівський міський територіальний центр соціального обслуговування традиційно вітає підопічних з Великодніми святами. Нехай Господь Вас оберігає, а Божа Матір дарує благословення! Нехай у ваші оселі завітає добро, радість та любов!

Фото без описуВ терцентрі стало доброю традицією до Великодніх свят вітати підопічних. Завдяки ТОВ "Ржищівська кондитерська фабрика" 50 осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в терцентрі отримали запашні паски. Соціальні робітники, які опікуються старенькими, доставили великодні подарунки до підопічних. Ще раз переконуємось, що людині для щастя потрібно не так уже й багато: мати підтримку та з надією дивитись у майбутнє.

Висловлюємо щирі слова вдячності директору та колективу ТОВ "Ржищівська кондитерська фабрика" , перш за все, за небайдужість та за смачні паски. Бажаємо здоров'я, душевного спокою, достатку, взаєморозуміння, процвітання і побільше тепла на життєвому шляху.