РОЗПОЧАТО РОБОТУ ЩОДО НАДАННЯ ДОСТУПУ ДО ІНТЕРНЕНТУ У СЕЛАХ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.04.2021 12:57

Фото без описуМіністерство цифрової трансформації України розпочало перший етап реалізації програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості» .

З метою отримання актуальної інформації щодо наявності в селах громади волоконно-оптичних мереж, 29 квітня 2021 року в складі робочої групи, заступник директора департаменту – начальник управління цифрового розвитку департаменту економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації Сергій Шепелєв та начальник відділу з питань економіки промисловості, транспорту, зв’язку та комунальної власності виконавчого комітету Ржищівської міської ради Інна Кошеленко, провели огляд електроопор.

За результатами огляду населених пунктів інформація надіслана Міністерству цифрової трансформації України.