Вітання міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Великодня

Дата: 01.05.2021 19:17

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!
Від імені Ржищівської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю вас з найвеличнішим із всіх свят - Святом Воскресіння Христового!

Не зважаючи на складну ситуацію, що сьогодні склалася у нашій країні, Великдень приходить до нас із запашною паскою і різнобарвними українськими писанками. Це свято – символ перемоги життя над смертю, початку нового шляху, здійснення життєвих надій та сподівань. Щороку це Свято відгукується у наших серцях радістю, дає віру в себе і опору в житті.

Тож нехай на душі буде спокій, над головою - мирне небо, а поруч — родина. У ці величні святкові дні залишайтеся вдома, даруйте один одному увагу, піклування, турботу і любов. Збережімо себе і своїх найрідніших!

З Великоднем! Христос Воскрес!

Міський голова Крістіна ЧОРНЕНЬКА