ПРО ДОТРИМАННЯ УМОВ КАРАНТИНУ НА ПЕРІОД ПОМИНАЛЬНИХ ДНІВ

Дата: 06.05.2021 15:37

Шановні жителі та гості Ржищівської громади!
Вдячні всім тим, хто дослухався до наших прохань та рекомендацій на Великдень і святкував у колі найближчих людей. Проте у країні залишається небезпека різкого поширення коронавірусної інфекції. Саме тому закликаємо вас свідомо і відповідально поставитись до здійснення поминальних заходів, які традиційно відбуваються протягом післяпасхальних днів, та слідувати наступним рекомендаціям.

РЕКОМЕНДУЄМО:

• Дотримуватись дистанції 1,5 м. між присутніми (за винятком членів з однієї сім’ї, які проживають разом)
  • Обов’язково мати засоби індивідуального захисту (респіратори, захисні маски), що закривають ніс та рот
  • Утриматися від приймання їжі на кладовищі
  • Обмежити час знаходження на території кладовища до 20-30 хв.

ВАЖЛИВО!

• У зв’язку з карантинними обмеженнями міський транспорт для підвезення громадян до кладовищ у період поминальних днів задіяний не буде.
  • Стоянку автомобілів біля центрального кладовища буде організовано праворуч, зі сторони вулиці Панорамної (колишня Щорса). Місце стоянки буде позначено маркувальною стрічкою.
  • Рекомендувати водіям здійснювати заїзд до кладовища - з боку АЗС, а виїзд – зі сторони ДНЗ «Ржищівський професійний ліцей».
  • Контроль за дотриманням карантинних заходів буде здійснюватися працівниками патрульної поліції.

ЗАКЛИКАЄМО!

• Будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля!
  • Відмовтесь від штучних квітів, зберігайте світлу пам’ять про померлих, піклуючись про майбутні покоління, обирайте живі квіти та рослини.

Виконавчий комітет Ржищівької міської ради Київької області