УВАГА! НА ПОЛІГОНІ ТПВ ВСТАНОВЛЕНО ВІДЕОНАГЛЯД!

Дата: 07.05.2021 14:04

Шановні ржищівчани та гості нашого міста!
Звертаємо увагу на те, що скидання сміття без укладеного договору та без оплати за послугу на полігоні твердих побутових відходів заборонено!

Більше двох тижнів проводилися роботи по наведенню порядку на полігоні ТПВ у Ржищеві із залученням в оренду потужної техніки та силами працівників КП «ККП м.Ржищева». Результати роботи вже значно помітни, але є що допрацьовувати. Навести порядок на полігоні та підтримувати його у належному стані важко в умовах постійного несанкціонованого викидання сміття через паркан жителями та гостями нашого міста.

З зв’язку з чим, відсьогодні на полігоні встановлено відеонагляд з цілодобовою фіксацією номерних знаків автомобілей. Штраф за скидання сміття без оплати від 340 до 1700 гривень.

Скористатися послугою можна лише (!) попередньо оплатив її у відповідального на полігоні, який працює щоденно з 08:00 до 17:00 (обідня перерва 12:00-13:00).

За додаткової інформацієй звертайтеся до балансоутримувача полігону ТПВ:

КП «ККП м.Ржищева». 2-14-40, 2-22-61