Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги в Ржищеві та селах Ржищівської ТГ

Дата: 11.05.2021 11:57

Фото без опису9 травня в Ржищеві та селах Ржищівської ТГ пройшли заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.

Делегація від Виконавчого комітету Ржищівської міської ради відвідала кожне село та всі місця поховання учасників Другої світової війни.

На мітингу у Ржищеві та церемонії покладання квітів на Національному меморіальному комплексі «Букринський плацдарм» були присутні почесні гості - голова Обухівської районної адміністрації Олександр Гомон та голова Обухівської районної ради Антон Карманов.

З депутатом КОР Русланом Кузьменком відвідали села Стрітівка, Стайки, Гребені, Юшки, Балико-Щучинка, Уляники, Півці, Онацьки, Яблунівка, Пії, а також всі міста поховань у Ржищеві.

Царствія небесного всім загиблим, міцного здоров‘я та низький уклін живим! Ніколи знову!