ВИЇЗДНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В СЕЛАХ ГРЕБЕНІ, СТАЙКИ, СТРІТІВКА

Дата: 12.05.2021 13:36

Фото без опису11 травня міський голова Крістіна Чорненька провела виіздний прийом громадян в селах Гребені, Стайки, Стрітівка Ржищівської ТГ. Під час візиту Крістіна Іванівна обговорила зі старостами сіл поточні проблемні питання, провірила стан виконання задач з благоустрою та дала відповідні доручення.

В Гребенях також обговорили підготовку святкових заходів з нагоди Дня села. В Стайках жителі зверталися із питаннями повернення приміщення сільської ради від приватної особи в громаду, налагодження функціонування човновой станції, із зауваженнями щодо продажу алкогольних напоїв біля закладів освіти. В Стрітівці підіймалося питання вивезення сміття, також директор Стрітівського коледжу кобзарського мистецтва Світлана Колосовська провела екскурсію по закладу, де наразі у гуртожитку відбуваються ремонті роботи.