Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

18 травня - міжнародний День музеїв

Дата: 19.05.2021 09:16
Кількість переглядів: 1241

Фото без опису18 травня у міжнародний День музеїв, музейні працівники начальник та представники відділу культури і туризму Ржищівської ОТГ обмінялися досвідом та творчими ідеями за круглим столом, що організований за підтримки міського голови Крістіни Чорненької. Очільниця громади привітала музейників, а також вислухала їх важливі проблемні питання, що стосуються належного утримання та стратегію розвитку музейного комплексу громади.

До привітань долучились старости сіл: Олексій Терещенко, Олена Полковніченко та Олександр Микитянський.

У структурі відділу культури Ржищівської ОТГ, наразі, розташовані чотири музеї з різними тематиками експозицій та грандіозними фондовими колекціями.

Найстарший історико - краєзнавчий музей "Берегиня", який збирає старожитності, історичні, археологічні та мистецькі експонати знаходиться у селі Стайки. Його керівник, Інна Лавріненко, вже 47 років самовіддано збирає цікавинки села та інформацію про них. В музеї розміщено 7 тематичних експозицій, які вичерпно знайомлять відвідувачів з історією нашого краю.

В селі Гребені приміщення музею ім. Каліновського, має незвичне архітектурне рішення, чим приваблює всіх туристів та жителів ОТГ. В музеї знаходиться цікава колекція скульптур періоду 60-70 років. Постійна діюча експозиція про життєвий шлях та творчість письменника Олеся Бердника та бандуриста Василя Литвина. Чимало цікавих природничих та археологічних експонатів. Презентувала делегації музей молодший науковий співробітник Надія Туркіньова.

Великопріцьківський історико-краєзнавчий музей здивує вас колекцією вишитих рушників та архіологічних знахідок. Керівник музею Надія Вегера-Предченко, власноруч зібрала, випрала та розмістила в експозиції понад 150 вишитих рушників. Завітайте до цього музею, щоб зрозуміти, що зашифровано у візерунках на рушниках Київщини.

Музей образотворчого мистецтва ім. Івана-Валентина Задорожного, як завжди, має для своїх шанувальників цікаві історії про картини художників 60-80 років. Керівник молода та творча Дарья Мустеця.

Інфо: відділ культури« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора