Рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп»

Дата: 26.05.2021 09:10

24 травня 2021 року  відповідно план-графіку проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з питань цивільного захисту, рятувальники Кагарлицького РС ГУ ДСНС України у Київській області, провели спеціальне об’єктове тренування на території ДП «Ржищівський лісгосп» розташованого за адресою: Київська обл., м. Ржищів, вул. Шевченка, 91.

Темою проведення даного об’єктового тренування було: Дії  працівників об’єкту, щодо ліквідації пожежі на складі дерев’яних матеріалі на території ДП  «Ржищівський лісгосп».

Перед початком тренувань, проводився протипожежний інструктаж персоналу, були нагадані правила користування первинними засобами пожежогасіння.