МЕДИЦИНА: ЗАПРОШУЄМО НА ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ-ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГА

Дата: 27.05.2021 14:38

Фото без опису8 червня усі жителі Ржищівської громади зможуть пройти спеціалізований огляд лікарів-дерматовенерологів «Київського обласного шкірно-венерологічного диспансеру» в приміщенні поліклініки в м.Ржищів.

Спеціалізований огляд, дерматоскопія всіх новоутворень шкіри та, за необхідності, зішкріб на паразитарні гриби (мікроскопія та висів) буде здійснюватись безкоштовно за наявності електронного направлення від сімейного лікаря Ржищівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Додатково всім бажаючим будуть запропоновані платні лікувально-косметологічні послуги, визначені переліком Кабміну України (Постанова КМУ 648 від 22.09.2016 р. та затвердженого КОР 2020 р., а саме:

-електровидалення доброякісних новоутворень (контагіозний молюск, ангіоми, родимки, тощо) з патогістологічним дослідженням;

-лазерне видалення папілом, кератом;

-кріодеструкція.

Попередній запис у сімейного лікаря Ржищівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

Контактні телефони:

(04573) 2-12-04