Рада організації ветеранів звертається до всіх, небайдужих до людського болю людей, з проханням надати матеріальну допомогу на лікування члену ради ветеранів Кривошей Любов Макарівни

Дата: 28.05.2021 14:19

Фото без описуРада організації ветеранів Ржищівської ОТГ звертається до всіх, небайдужих до людського болю людей, з проханням надати матеріальну допомогу на лікування члену ради ветеранів Кривошей Любов Макарівни, яка працюючи понад 50 років у закладах освіти міста Ржищева, приділяла велику увагу підростаючому поколінню, як член ради ветеранів, завжди була небайдужа до людського горя, особливо до людей, які мають поважний вік та хворих. На даний час сама потребує матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію після оперативного втручання. Просимо відгукнутися небайдужих на наше звернення, за що будемо щиро вдячні, банківські реквізити надаємо.

З повагою та сподіванням на розуміння, рада ветеранів міста Ржищева.

Реквізити Приват Банк 4149 4991 3682 6169
  Рябоконь Олександр Валентинович (син)
Реквізити Raiffeisen Bank Aval 4149 5001 6155 5811
  Кривошей Любов Макарівна