ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2021 09:17

Фото без описуДорогі друзі! Усіх, хто вчить і вчиться хочу сьогодні привітати із завершенням навчального року. Він був не простим, адже через всесвітню пандемію всі ми буди змушені подивитися на освітній процес по-новому.

То ж цей навчальний рік точно навчив нас бути більш згуртованими і дружніми, а також ще більше цінувати і підтримувати одне одного.

Вітаю учнів і студентів, вчителів та викладачів з початком канікул. Бажаю вам за літо набратися сил, щоб бути готовими у наступному навчальному році до нових звершень і перемог.

Випускникам садочків бажаю знайти у школі нових друзів та мудрих наставників! А тим, хто цього року випускається зі шкіл, технікумів, коледжів, ліцеїв та гімназії Ржищівської ТГ бажаю знайти свій шлях у житті і обов’язково досягти омріяної цілі!

Дякую вам, вчителі, викладачі і батьки за наших дітей! Завдяки вашим старанням і їх зусиллям, вони точно виростуть гідними громадянами нашої країни!

з повагою,

Ржищівський міський голова