Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує 8 простих правил електробезпеки для дітей

Дата: 02.06.2021 09:52
Кількість переглядів: 456

ДТЕК Київські регіональні електромережі звертає увагу батьків на необхідність нагадування дітям правил електробезпеки. Вони допоможуть зберегти життя та здоров’я малечі, особливо зараз, коли діти пішли на довгі літні канікули та можуть перебувати поза увагою дорослих.

 

ДТЕК – відповідальна, надійна компанія, яка дбає про безпеку та комфорт своїх клієнтів. На початку літніх канікул фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі звертають увагу дорослого населення на необхідність проведення профілактичних бесід з дітьми. Особливо щодо безпечного поводження з електричними приладами та правил перебування поблизу енергообєктів.    

 

«Коли ми знімаємо синтетичний або вовняний светр, гладимо кішку та торкаємося до чогось металевого ми чуємо потріскування та відчуваємо поколювання на кінчиках пальців. Це найпоширеніший приклад ураження електричним струмом у побуті. Так відбувається тому, що людське тіло може накопичувати статичну електричну енергію та розряджатися у разі контакту з іншими предметами, - розповів керівник департаменту з охорони праці ДТЕК Київські регіональні електромережі Петро Возний. - У лініях електропередач, розетках та побутових приладах, які є у кожній домівці, «тече» такий самий електричний струм, але його сила в сотні, а подекуди й у тисячі разів сильніша ніж сила статичної електрики. Ураження таким електричним струмом є дуже небезпечним для кожного з нас».

 

 

Керівник департаменту з охорони праці ДТЕК Київські регіональні електромережі підкреслив, що зараз, коли діти пішли на літні канікули, саме час нагадати їм прості правила електробезпеки:   

Фото без опису

 

 

ДТЕК Київські регіональні електромережі також нагадує: якщо ви побачили обірвані дроти, пошкоджені електроопори, відкриті двері електроустановок або відсутності замків на трансформаторних підстанціях, повідомте в контакт-центр ДТЕК Київські регіональні електромережі: для стаціонарних телефонів (044) 459-07-40, для мобільних телефонів (067) 495-70-40, (099) 495-70-40, (093) 495-70-40 (згідно з тарифами ваших операторів). Або інформуйте через мобільний додаток Мережі онлайн, вказавши адресу, прикріпіть фото з дефектом та надішліть інформацію. Додаток доступний у AppStore та Google Play Market.

 

Довідка

ДТЕК Мережі розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій і Одеській областях. Підприємства обслуговують 5,4 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу та постачання електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.

У 2019 році капітальні вкладення ДТЕК становили 23 млрд грн, податкові відрахування – 23,4 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора