КРУГЛИЙ СТІЛ ПРО СТАН, ПЕРСПЕКТИВИ ТА РОЗВИТОК ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ ОБУХІВЩИНИ

Дата: 02.06.2021 13:00

Фото без опису01 червня в сесійній залі Обухвської РДА головний спеціаліст відділу культури і туризму Яна Папіженко разом з ржищівською делегацією в складі якої були старости сільських рад нашої громади та підприємці зі сфери туристичних послуг, взяли участь у засіданні круглого столу, де було обговорено плани та ідеї що до розвитку туризму на Обухівщині.

Засідання розпочав голова Обухівської РДА Олександр Гомон, наголосивши на важливості туризму в районі. Його виступ продовжив голова Обухівської районної ради Anton Karmanov, зробивши важливий наголос на економічну складову в сфері розвитку туризму.

Цікаву екскурсію та смачну дигустацію на равликовій фермі провела Татьяна Шевченко (Асоціація - "Prosnail", равлиководи України).

Дякуємо кординатору заходу Лії Корнієнко за запрошення та цікаві ідеї для розвитку туризму в нашому районі.