ПЕРШІ ЗДОБУТКИ РЖИЩІВСЬКОЇ ОСВІТЯНСЬКОЇ РОДИНИ В КОНКУРСІ ГРАНТІВ З ПОДОЛАННЯ ЦИФРОВОЇ ОСВІТНЬОЇ НЕРІВНОСТІ В УКРАЇНІ «ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОРИВ»

Дата: 02.06.2021 13:04

Фото без описуАсоціація міст України висловлює щиру подяку за активну участь у всеукраїнському проєкті з подолання цифрової освітньої нерівності в Україні «Інноваційний прорив» фахівцям відділу освіти та педагогічним працівникам Ржищівської громади, які взяли активну участь у впровадженні сучасних електронних освітніх ресурсів у навчальний процес Нової Української Школи.

В зв’язку з цим, прийнято рішення на безкоштовну передачу Ржищівській Громаді 13 Грантових Сертифікатів ринкова вартість яких складає 461 500,00 грн на право користування електронними освітніми ресурсами для інклюзивного навчанн в початковій школі.

Активна участь Нашої громади в даному освітньому проєкті стала прикладом для інших громад області.
Асоціація міст України планує і в подальшому залучати Вас до нових амбітних всеукраїнських проєктів