Погашення заборгованості зі сплати ЄСВ — одне з  головних  джерел наповнення бюджету ПФУ

Дата: 10.06.2021 11:13

Фото без опису 09.06.2021 року відбулася робоча нарада представників Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Наталії Балух, Ольги Кириченко, Антона Марчука, Головного управління Державної податкової служби України у Київській області Людмили Шевельової, та Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області Ольги Качанюк з метою  своєчасного наповнення бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування боржниками Кагарлицької міської територіальної громади.

В ході наради було обговорено взаємодію структур в охопленні боргу, висвітлені причини тривалого виконання рішень зі стягнення боргу по ЄСВ та обговорені проблемні питання, які виникають при взаємодії між органами ДВС, ДПС та ПФУ та шляхи їх вирішення.