ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ РЖИЩІВСЬКОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 11.06.2021 13:58

Фото без описуОсь і відлунав перший випуск в стінах КЗ "Ржищівської мистецької школи".
Від нашого порогу у великий світ музики відлетіли перші дві ластівки : Якубович Олександра Сергіївна, випускниця хореографічного відділу, викладач Калініченко Анна, та Нестеренко Марина, випускниця струно смичкового відділу по класу скрипки, викладач Інга Шкуропат.

До нашого свята долучились поважні гості , Крістіна Чорненька - очільниця Ржищівської громади привітала випускників із закінченням позашкільної освіти та вручила подарунки.

Також привітала випускників начальник відділу культури і туризму Олена Пасека.

Святковий звітний концерт пройшов на одному подиху і не залишив байдужим нікого хто завітав на свято.

На звітному концерті були виставлені найкращі роботи наших талановитих учнів. Свій талант дарували : оркестр народних інструментів під керівництвом Окутої Людмили; дует скрипалів - викладач Шкуропат Інга та акомпанемент Любові Капішон; тріо бандуристів під керівництвом Криштопи Людмили; пролунали відомі композиції юних піаністів - Закаряна Дениса, Закаряна Максима, Педченко Марії; хореогфічні номери підготувала Калініченко Анна разом зі своїми вихованцями; вокал Юзефович Валерія - викладач Анна Рижова.

Святковий концерт провели Ліщук Наталія та Висота Слава учасники аматорської театр - студії "Гротеск" м. Українка.

Адміністрація школи, від щирого серця, висловлює подяку всьому педагогічному колективу за підготовку та проведення звітного концерту!