Ржищеву 870 років! Запрошуємо на святкування!

Дата: 15.06.2021 16:17

Тривалий карантин на довгий час позбавив нас можливості яскраво, гучно і, головне, масово, як ми звикли, відзначати святкові події. Ми всі вже так скучили за справжнім святом! І ось така  нагода у нас нарешті з’явилася: 20 червня наше рідне, прадавнє місто Ржищів відзначатиме свій 870-річний Ювілей. Наші артисти, майстри, аніматори та місцеві кулінари вже активно готуються…Тож святу бути!

Але безпека жителів та гостей міста для нас залишається на першому місці! Організатори свята подбали про те, щоб всім ржищівчанам: і великим, і маленьким, а також нашим гостям було весело, цікаво та, найголовніше, безпечно.

У зв’язку з цим святкові заходи відбуватимуться на кількох локаціях, а саме:

• Співоче поле
  • парк Трипільської культури
  • площа біля Будинку культури

Ми будемо раді бачити всіх на святкуванні Дня міста!Нехай наше свято принесе безліч позитивних емоцій та залишить по собі лише приємні спогади.

СВЯТКУЄМО РАЗОМ!