16 червня 2021 року о 15.00 відбудеться онлайн-презентація результатів громадської ініціативи проєкту «За чесну та прозору митницю», який реалізується IED за сприяння Європейського Союзу, що покликаний привернути увагу суспільства до проблем митниці

Дата: 16.06.2021 14:05

Загальна мета Проєкту полягає у посиленні спроможності громадянського суспільства брати участь у розробці економічної політики в Україні через мережу ОГС шляхом сприяння діяльності «Громадської ініціативи «За прозору та чесну митницю».

Наприкінці 2018 року «Громадська ініціатива «За чесну та прозору митницю» була ініційована Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій у рамках іншого проєкту «Діалог зі сприяння торгівлі».

Наразі до Ініціативи долучилися 18 громадських організацій з різних регіонів України. Громадська ініціатива спрямована на моніторинг впровадження митної реформи та сприяння діалогу між владою, бізнесом та іншими зацікавленими сторонами стосовно здійснення інституційної реформи митниці.

Посилання на реєстрацію