ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 17.06.2021 18:24

Фото без опису17 червня 2021 року відбулося чергове (09) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 17 членів виконкому.

На даному засіданні було розглянуто 33 проєкти. Зокрема, було затверджено план роботи виконавчого комітету Ржищівської міської ради на ІІ півріччя 2021 року та склад кількох постійно діючих комісій. Частина питань стосувалася захисту прав дітей (припинення опіки, встановлення піклування, надання дозволу на влаштування дітей до відповідних закладів). Рішенням виконавчого комітету погоджено надання матеріальної (фінансової) допомоги громадянам Ржищівської міської ТГ, частина питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та роботи з ОСББ, а саме: присвоєння поштової адреси нерухомому майну, надання дозволу на виготовлення будівельних паспортів та розміщення тимчасової споруди тощо.

Наступне чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 15 липня 2021 року.