МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 18.06.2021 18:26

Фото без опису18 червня відбувся концерт, присвячений Дню медичного працівника. На урочистому зібранні всіх присутніх медичних працівників привітала директор КНП "Ржищівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги " Ржищівської міської ради Яна Тихомирова та Любов Апостол, яка впродовж багатьох років очолювала галузь медицини в місті Ржищів.

Зі словами вдячності до медичних працівників звернулась голова Ржищівської громади Крістіна Чорненька. Вона вручила Подяки від Обуховської РДА лікарю-педіатру Олені Когут та старшій медичній сестрі Аллі Горбуновій.

Подякою міського голови «За багаторічну сумлінну і плідну працю та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника» були нагороджені працівники медичних закладів громади:

Бучацький Василь – лікар загальної-практики сімейної медицини;

Мартиненко Надія - лікар загальної-практики сімейної медицини;

Маценко Лідія – лікар-педіатр;

Коробченко Наталія – лікар-акушер гінеколог;

Панченко Діна – ресепшіоніст;

Папіженко Ірина – інженер із охорони праці;

Євлах Лідія – сестра медична;

Козодой Надія – молодша сестра медична;

Дроваль Микола – прибиральник території;

Доломина Любов – сестра медична;

Марусенко Лідія - молодша сестра медична;

Старенька Наталія - сестра медична;

Рогозовець Олена - молодша сестра медична;

Вдовенко Віта - сестра медична;

Жила Оксана - сестра медична;

Карпенко Наталія – сестра-господарка;

Зубенко Надія - сестра медична;

Онищенко Анна - сестра медична;

Онуфрієва Лариса - сестра медична;

Безрадня Людмила - сестра медична;

Андрущенко Марина - медична сестра Ржищівського геріатричного пансіонату.

Працівники культури та аматори сцени подарували головним людям дня феєрію святкових творчих привітань. Надзвичайним позитивом всіх присутніх в залі заряджали вихованці студії НАТ «Дивосвіт» та учасники Народного ансамблю танцю «Дивосвіт», керівник Тетяна Дудич.

Вітали спеціалістів, медпрацівників та сімейних лікарів, що недавно приєдналися до колективу Ржищівського центру ПМСД: Олену Мелах, Надію Мартиненко, Ольгу Вільчинську, лікаря-педіатра Анну Кузьменко, лікаря-хірурга Костянтина Пікуліка, лікаря-рентгенолога Анастасію Васянович.

Ветеранів медичної служби піснею «Ангел» привітала начальник відділу культури і туризму Олена Пасека. А пісню «З міліонів одна» сімейним лікарям, терапевтам, лікарям – педіатрам подарував Володимир Пасека.

Лікарів вторинки - акушерів-гінекологів, лікарів ультра-звукової діагностики, хірургів, стоматологів та рентгенологів привітали піснею «Танці» вихованці Ржищівського будинку дитячої та юнацької творчості гурт «ДТП», керівник Соломія Слободяник.

Бухгалтерів, працівників кадрової служби, інженерів з охорони праці, завідуючих господарством, прибиральників території, водіїв і працівників пральної служби, що працюють в медичній галузі привітала Катерина Матвієнко піснею «Вільна».

А на закінчення святкового концерту НАТ «Дивосвіт» додав гарного настрою усім присутнім запальним танцем «Повзунець».

Щастя і добра всім медпрацівникам! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

За інформацією відділу культури і туризму

Фото: редакція газети «Ржищівський вінок»