ЕКОСТАНЦІЯ "ГЛИБОКІ БАЛИКИ" ПРЕЗЕНТУВАЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Дата: 23.06.2021 09:51

Фото без описуВ день святкування Дня міста відбулася презентація Екостанції «Глибокі Балики». Директор Богдан Попов розповів про Станцію та провів екскурсію по локаціях. Що таке біочар, як його зробити з хмизу та як потім використовувати? Як приготувати їжу, використовуючи сонячну енергію? Як створити якісне добриво з соломи та кухонних відходів?

Олексій Василюк, науковий керівник експедиції з Моніторингу Біорізноманіття Ржищівської ОТГ, презентував перше видання збірки цієї експедиції для всіх охочих. Майже три години науковець розповідав про дослідження, зроблені на базі Станції.

Від Олени Марченко всі бажаючи дізналися про те, як влаштувати ефективний город, де працювати треба мало та легко.

Тетяна Ткаченко, керівник гуртка «Експерименти та Досліди» у рамках Дитячого Клубу ЕкоСтанції «Глибокі Балики» проводила з дітьми захопливі наукові досліди. Допомагали Тетяні студенти-волонтери.

Дуже приємно, що діяльність даної ЕкоСтанції привернула увагу мешканців міста та його гостей!

За матеріалами Екологічна Дослідницька Станція "Глибокі Балики"