У РЖИЩЕВІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 25-ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 26.06.2021 08:54

Фото без опису25 червня на площі біля Ржищівського міського будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений 25-ій річниці Конституції України та Дню Молоді.
Зі святами громаду привітала очільниця Ржищівської громади Крістіна Чорненька. Грамотами міського голови з нагоди Дня Конституції було нагороджено Людмилу Степанову – директора Ржищівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Ірину Добровенко – секретаря керівника виконавчого комітету Ржищівської міської ради та Андрія Дзюбу - головного спеціаліста відділу житлово комунального господарства та роботи з ОСББ.

Напередодні свята працівники КЗ «Ржищівська публічна бібліотека» провели святковий конкурс патріотичного читання серед молоді громади «Читаємо поезію відомих земляків». Міським головою був нагороджений переможець конкурсу - стайківчанин Євген Щетінін.

Патріотизму та нестримного вогню, ніжного подиху вітрів,

дивної грації, легкісті і сили в святковий концерт внесли учасники Народного ансамблю танцю «Дивосвіт» (керівник Тетяна Дудич).

Своєю чарівною молодістю та гарними українськими піснями присутніх обдарували юні співачки Вікторія Маценко та Катерина Матвієнко. Захід підготувала та провела начальник відділу культури і туризму Олена Пасека.

По завершенню урочистого концерту, делегація від виконавчого комітету на чолі із міським головою, від імені всієї громади, шануючи героїв України, що виборювали волю і незалежність України, зберігаючи її цілісність, поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Борись, Українець! Вставай брат за брата!

Не віддавай свого рідного дому,

Ти без землі не потрібен нікому.

Твоїми руками, ти чуєш, Людино?

Бог береже від біди Україну.

Слава Україні!

За інформацією відділу культури і туризму