Вітання Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької з нагоди Дня молоді

Дата: 28.06.2021 09:03

Шановна молодь Ржищівщини!
Від імені Ржищівської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас із прекрасним святом юності - Днем молоді!

Молодість — світанок життя, це час становлення, професійного вибору, час кохання та мрій, час планування майбутнього.

Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашого краю і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі та виробництві, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.

Ростіть, творіть, здобувайте! Розвивайтеся і ставайте успішними! Впевнено крокуйте до своєї мети! Нових вам звершень і перемог! Зі святом вас!

Крістіна ЧОРНЕНЬКА, міський голова