ВІДКРИТО ЖИВОПИСНИЙ ПЛЕНЕР ХУДОЖНИКІВ "СТЕЖКАМИ ХУДОЖНИКА ІВАНА-ВАЛЕНТИНА ЗАДОРОЖНОГО"

Дата: 01.07.2021 16:15

З нагоди 100-річчя з Дня народження відомого художника – монументаліста, лауреата Шевченківської премії І.-В.Задорожного, під патронатом Ржищівського міського голови Крістіни Чорненької та за ініціативи місцевих художників Сергія Дуплія та Людмили Ганушевич 1 липня 2021 року відкрито живописний пленер художників під назвою: «Стежками художника І.- В.Задорожного».

На заході були присутні син художника - Богдан Задорожний та його дружина Наталія.

Щоб написати красу Ржищівського краю до нас прибули:

• Заслужений художник України, Лауреат художньої премії «Київ» ім. С.Ф. Шишка — Анатолій Зорко.
  • Художник із Запоріжжя, працівник Київської Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури — Олександр Харпачов.
  • Доцент Майстерні Храмового живопису та культури Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури — Іван Пилипенко.
  • Член Національної Спілки художників України — Панас Титенко.
  • Київський художник, член Національної спілки художників України — Андрій Куцаченко.

Також були присутні місцеві художники та працівники культурної галузі:

• Поет - художник, активний учасник культурних подій міста і громади — Борис Дегтярьов;
  • член Національної Спілки художників України, ініціатор пленеру— Сергій Дуплій;
  • успішна бізнес-вумен, художниця та співініціатор пленеру — Людмила Ганушевич;
  • майстер-гончар, художник, бажаний учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних фестивалів — Віталій Кітик;
  • фондозберігач музею образотворчого мистецтва ім. І.-В. Задорожного — Дарья Мустеца;
  • начальник відділу культури і туризму — Олена Пасека.

Всіх присутніх зустріла, привітала та запросила на гостину очільниця Ржищівської громади — Крістіна Чорненька.

З нетерпінням чекаємо на нові шедеври!