Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

Роман Лещенко офіційно оголосив старт земельної реформи

Дата: 01.07.2021 16:26
Кількість переглядів: 968

Фото без описуCьогодні, 1 липня, Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко привітав українців із історичною подією під час прес-конференції, присвяченої відкриттю ринку землі.

«Ми зробили величезний прорив для нашої держави. Адже земля — це питання не ідеології, не політики, а добробуту людей та держави! Землеволодіння завжди було привілеєм меншості — ми ж зробили його правом усіх громадян», — наголосив Роман Лещенко.

Він нагадав, що понад сто років тому Українська Народна Республіка ставила перед собою одним із основних завдань реалізувати земельну реформу і дати людям право на володіння землею. На жаль, через затягування та нерішучість тоді не вдалося це зробити, а довіру селян було підірвано. І ось нарешті завдяки політичній волі керівництва держави нашим поколінням у новій Незалежній Україні відновлено історичну справедливість для кожного українця.

«Відсьогодні нові земельні відносини дають можливість розвивати в Україні ті види сільськогосподарського виробництва, які передбачають необхідність великих інвестицій в землю — і праці, і капіталу. Маючи землю у власності, аграрій може закласти на ній сад, виноградник, ягідник, побудувати потужності з переробки, здійснити меліоративні заходи. Такі види використання землі створять на селі додаткові робочі місця, молоді не доведеться виїжджати на заробітки до міста або за кордон», — зазначив Роман Лещенко.

Він наголосив, що вітчизняний аграрний сектор має все, аби бути рушієм зростання ВВП держави та добробуту українців. Це — мета розвиненої та забезпеченої України: зростання господарств, покращення якості ґрунтів та води, удосконалення інфраструктури, збільшення кількості робочих місць та рівня заробітних плат, підвищення конкурентоздатності вітчизняної продукції та зростання інвестицій.

«Аграрна країна, в якій 50 % валютної виручки — це агро, 20 % ВВП — це агро, країна, яка є ключовим експортером продовольства у світі, — має всі можливості, щоб стати потужною аграрною державою, збагачуючи себе і свій народ», — резюмував Роман Лещенко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора