МІСЬКИЙ ГОЛОВА КРІСТІНА ЧОРНЕНЬКА ЗУСТРІЛАСЯ З ВОЛОНТЕРАМИ ЦЕНТРУ ЗАХИСТУ ТВАРИН "ВЛАСІЙ ДІМ"

Дата: 15.07.2021 09:00

13 липня відбулася зустріч міського голови Крістіни Чорненької із представниками волонтерської організації "Центр захисту тварин ,,Власій дім,, Ржищівської ОТГ. Під час зустрічі учасники конструктивно обговорили проблему безпритульних тварин, питання, що стосуються діяльності організації, подальших планів її розвитку, шляхів фінансування. Розглядали питання про залучення більшої кількості людей до волонтерського руху, допомогу старост сіл щодо інформаційної роботи серед населення (адже організація має можливість співпрацювати з волонтерськими клініками щодо лікування і стерилізації тварин) тощо.

«Ваша робота, безперечно, дуже важлива, адже відкриває багато можливостей у сфері регулювання чисельності безпритульних тварин, а також гуманної освіти населення нашої громади», - зазначила Крістіна Чорненька.

Міський голова подякувала волонтерам Центру захисту тварин ,,Власій дім,, за небайдужість, активну громадську позицію та запевнила у готовністі міської влади всіляко підтримувати їхню діяльність.