МІСЬКИЙ ГОЛОВА КРІСТІНА ЧОРНЕНЬКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ В XVІ УКРАЇНСЬКОМУ МУНІЦИПАЛЬНОМУ ФОРУМІ

Дата: 02.08.2021 10:51

Фото без опису

27-29 липня у складі делегації Київського регіонального відділення Асоціації міст України Ржищівський міський голова Крістіна Чорненька взяла участь у XVІ Українському муніципальному форумі, що проходив в Одесі.

Серед учасників: голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі, закордонні гості та експерти.

Український муніципальний форум щороку стає майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, децентралізації, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, енергозбереження та реформування ЖКГ тощо.