ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД КИЇВЩИНИ НА ТЕМУ: «АКТИВНІ ПАРКИ - ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ"

Дата: 03.08.2021 11:07

Фото без опису2 серпня в Управлінні молоді та спорту Київської ОДА відбулася онлайн-нарада з представниками територіальних громад Київщини щодо реалізації на території Київської області соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» в рамках програми Президента «Здорова Україна».

В обговоренні будівництва активних парків взяли участь заступники голів територіальних громад, які опікуються гуманітарним напрямком та керівники управлінь/відділів з питань молоді та спорту в структурі відповідного державного органу. Від Ржищівської громади участь у заході взяла начальник відділу молоді та спорту Оксана Акутіна. Головував начальник Управління молоді та спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв.

Відзначимо, що під час наради, зокрема, розглядалися питання щодо призначення координаторів проекту на території кожної громади для подальшої реалізації програми активних парків.

*Онлайн-нарада відбулася за допомогою програми Zoom.

За інформацією прес-служби управління фізичної культури і спорту КОДА