ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ВІДЗНАЧЕННЯ 30-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 16.08.2021 21:13

Фото без описуНайважливіші етапи підготовки до найголовнішого свята держави обговорили члени організаційного комітету на засіданні, яке відбулося 16 серпня, під головуванням першого заступника міського голови Юрія Терещенка.

Основні питання, що обговорювалися, стосувались проведення культурно-мистецьких заходів, благоустрою населених пунктів громади, а також урочистої церемонії підняття синьо-жовтого стягу з нагоди Дня Державного Прапора України.

23 серпня о 10:00 годині на площі біля приміщення міської ради відбудеться урочисте підняття Державного Прапору України за участі представників органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради, громадськості.

24 серпня з 18:00 - проведення урочистостей, святковий концерт.