У МАЛОМУ БУКРИНІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 16.08.2021 21:15

Фото без опису14 серпня жителі Малого Букрина, одного з наймальовничіших сіл Ржищівської громади, відсвяткували день рідного села. На святкування завітали не лише односельці, а й гості з інших населених пунктів нашої громади.

З вітальним словом до жителів села звернулася староста сіл Малий Букрин, Великий Букрин та Ромашки Тетяна Пятенко, яка відзначила, що без їх щоденної праці, прагнення до розвитку та любові до рідної землі неможливе його існування. З щирими вітаннями від керівництва громади звернувся до присутніх перший заступник Ржищівського міського голови Юрій Терещенко.

Своїми творчими подарунками всіх присутніх привітали фольклорні колективи "Горицвіт" с.Уляники та "Півчаночка" с.Півці.

Свято вдалося на славу!

Миру, злагоди і добробуту бажаємо всім жителям Малого Букрина.

За інформацією відділу культури і туризму