27 серпня 2021 року у форматі онлайн відбулася традиційна святкова серпнева конференція працівників освіти Ржищівської міської територіальної громади за темою: «Освітнє середовище – простір гармонійного розвитку нового покоління».

Дата: 27.08.2021 21:35

Фото без описуЗ новим навчальним роком освітян щиро привітала міський голова Крістіна Чорненька. Начальник відділу освіти Надія Горбенко відзначила пріоритетні напрямки роботи, актуальність створення та підтримки позитивного іміджу закладів освіти громади, та запросила у віртуальну подорож закладами освіти ХХІ століття Ржищівщини. Всі заклади презентували себе та свої досягнення. Учасники конференції мали змогу віртуально відвідати кожен заклад.

А наразі працюють секційні заняття, де детально опрацьовуються методичні рекомендації з навчальних дисциплін, чекаємо новин із секційних студій.

Джерело: Освіта Ржищівщини