ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ "МАЛЬОВНИЧІ КУТОЧКИ РЖИЩІВСЬКОЇ ГРОМАДИ"

Дата: 15.09.2021 15:04

про проведення конкурсу дитячого малюнку

«Мальовничі куточки Ржищівської громади -2021»

Конкурс дитячого малюнку «Мальовничі куточки Ржищівської громади-2021» (далі Конкурс), з 2018 року щорічно проводитися за ініціативи місцевої художниці Людмили Ганушевич з нагоди Всеукраїнського дня художника, яке відзначається 09 жовтня.

1. Мета конкурсу:

1.1. виховання патріотизму підростаючого покоління, любові до рідного міста, села, громади;

1.2. надання дітям можливості реалізації власних творчих здібностей.

2. Завдання Конкурсу:

2.1. надати дітям шкільного віку можливість вільно висловлювати свої думки у формі творів мистецтва;

2.2. створити додаткові умови для розвитку творчого потенціалу дітей;

2.3.сприяти розвитку дитячої творчості через виявлення та підтримку талановитих дітей.

3. Строки проведення:

3.1. Конкурс проводиться в період з 9 вересня 2021р. по 9 жовтня 2021 р.

3.2. Конкурс буде проходити у два етапи:

- перший етап - творча робота вдома по темі;

- другий етап – участь у пленері (малювання на свіжому повітрі).

3.3. Участь в конкурсі можлива виключно за умови попередньої реєстрації, згідно форми організатора.

3.4. Реєстрація учасників на участь в Конкурсі та пленері здійснюється до 25 вересня 2021 року шляхом повідомлення відділу молоді та спорту за телефоном (066)129-85-44.

3.5.Прийом конкурсних робіт здійснюється до 04 жовтня 2021р. за адресою: м.Ржищів, вул. Ярмаркова, 24А, (Ржищівський будинок дитячої та юнацької творчості, щодня (окрім вихідних) з 12:00 до 17:00. Контактна особа –Анастасія Кнуренко, (066) 403-09-11.

4. Учасники Конкурсу:

4.1. В Конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Ржищівської міської територіальної громади за трьома віковими групами:

- молодша група - учні 1-4 класів;

- середня група - учні 5-7 класів;

- старша група - учні 8-9 класів.

5. Вимоги до конкурсних робіт:

5.1. Конкурсні роботи мають бути виконані індивідуально учасником Конкурсу.

5.2. Техніка виконання конкурсних робіт обирається автором на власний розсуд (живопис, пейзаж, портрет).

5.3. Робота виконується фарбами та олівцями.

5.4. У конкурсних роботах має бути зображено бачення учасника мальовничих куточків громади,

5.5. Розмір конкурсної роботи має бути форматом А-3.

5.6. На зворотному боці конкурсної роботи повинно бути зазначено: назва роботи, техніка виконання, прізвище, ім’я та вік автора, населений пункт, навчальний заклад.

5.7. Надіслані конкурсні роботи не оформлюються рамками, паспарту, наклейками, надписами та ін.

6.Критерії оцінки конкурсних робіт:

6.1. Оцінювання робіт здійснюватиметься виходячи з критеріїв:

- оригінальність ідеї;

- тематична відповідність та повнота розкриття визначеної теми;

- творчий підхід (не допускається копіювання, запозичення тем тощо);

- рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

- охайність конкурсної роботи.

7. Умовипроведення Конкурсу:

7.1. Конкурс проводиться у 1 етап.

7.2. Конкурсні роботи авторам не повертаються і не рецензуються.

8. Підведення підсумків Конкурсу:

8.1. Для оцінки конкурсних робіт утворюється журі, до складу якого залучаються представники організаторів Конкурсу та фахівці Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури:

- Анатолій Зорко, заслужений художник України, доцент кафедри живопису НАОМА, Лауреат художньої премії «Київ» ім.С.Ф. Шишка;

- Олександр Храпачов, старший викладач кафедри живопису Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

- Іван Пилипенко, Заслужений діяч України, професор кафедри живопису Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури;

- Сергій Дуплій, заслужений художник України;

- Панас Титенко, член Національної Спілки художників України, старший викладач Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука

- Людмила Ганушевич, Дипломант ІІІ Національної премії «Найкраща українка в професії» в номінації «Образотворче мистецтво», художниця;

- Віра Вертиленко, місцева майстриня та художниця;

- Олександр Островський, художник .

8.2. Підведення підсумків Конкурсу відбувається в урочистій атмосфері 09 жовтня 2021 року.

8.3. За результатами Конкурсу визначаються І, ІІ та ІІІ місця у вікових групах та „Гран-прі”. Автори робіт, що зайняли призові місця, нагороджуються цінними подарунками.

8.4. Витрати на організацію, проведення та призовий фонд конкурсу здійснюються за рахунок коштів спонсорів.

9. Організатори конкурсу:

9.1. Конкурс проводиться за ініціативи місцевої художниці Людмили Ганушевич та підтримки виконавчого комітету Ржищівської міської ради Київської області.

9.2. Контакти організаторів конкурсу – (04573) 2-24-36 – Оксана Акутіна.