У РЖИЩЕВІ ПЛАНУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НОВОГО ХРАМУ

Дата: 10.09.2021 13:25

Фото без опису7 вересня відбулася робоча зустріч міського голови Крістіни Чорненької з настоятелем Парафії Святих Апостолів Петра і Павла Православної церкви України протоієреєм Юрієм Литвином, який звернувся до Виконавчого комітету з проханням надати земельну ділянку для будівництва Храму у Ржищеві. На зустрічі також були присутні перший заступник міського голови Юрій Терещенко, секретар Ржищівської міської ради Оксана Папіженко та головний спеціаліст земельного відділу Ірина Михайловська. Наміри про готовність надати спонсорську допомогу на будівництво нового храму у Ржищеві підтвердив на зустрічі місцевий фермер Юрій Аллазаров. Юрій Єгамович озвучив, що після оформлення всіх документів, передачі у постійне користування релігійній громаді земельної ділянки, йому потрібно 6 місяців для будівництва храму.

За результами зустрічі:

1. Вирішили як можливий варіант місця будівництва храму розглянути територію парка ім. Т. Шевченка.

2. Дали доручення головному спеціалісту земельного відділу Ірині Михайловській до 14.09.2021 р. підготувати покроковий алгоритм проходження процедур по оформленню земельної ділянки, який необхідно пройти заявнику згідно вимог чинного законодавства України.

Дана ініціатива буде розглянута на сесії Ржищівської міської ради, остаточне рішення буде за нашими депутатами.