НАРАДА ЗІ СТАРОСТАМИ СІЛ РЖИЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.09.2021 13:48

Фото без описуОдне з головних завдань удосконалення системи соціального захисту населення в умовах децентралізації – забезпечити кожній людині безперешкодний доступ до соціальної підтримки, адміністративних послуг соціального характеру за місцем свого проживання.

13 вересня 2021 року відбулася нарада старостів населених пунктів Ржищівської міської територіальної громади з працівниками управління соціального захисту населення Ржищівської міської ради. На нараді розглядалися наступні питання:

- щодо роботи в інтегрованій інформаційній системі «Соціальна громада» та проблемні питання у роботі Програмного комплексу;

- організації прийому в територіальній громаді заяв та документів для надання соціальної підтримки мешканцям ОТГ виключно з формуванням електронної справи із застосуванням Програмного комплексу;

- призначення соціальних допомог, житлових субсидій та пільг мешканцям громади.