Державна служба надзвичайних ситуацій (Кагарлицький РС) інформує

Дата: 15.09.2021 13:30

14 вересня 2021 року  рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області завітали до ОЗ Стайківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ржищівської обєднаної територіальної громади

Фото без описуФахівці ДСНС виступили перед дітьми та розповіли про порядок дій під час евакуації, до яких наслідків призводять пустощі з вогнем як у приміщенні, так і надворі, недбалість при використанні різноманітних обігрівальних приладів, правила поводження при виявленні вибухонебезпечних приладів. Дітям нагадали телефони екстрених служб та вручили  інформаційні листівки з питань безпеки.

14 вересня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Стайки Ржищівської об’єднаної територіальної громади з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.

Фото без описуПрацівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення.

Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.
            Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Профілактичні рейди екосистеми Обухівського району

Фото без опису14 вересня рятувальники Обухівського району проводять профілактичну роботу серед громадян, наголошуючи про можливі наслідки спалювання сухої трави, розпалювання багаття неналежним чином та в не належному місці, також наголосили про часті випадки знаходження вибухонебезпечних предметів та нагадали послідовність дій при таких знахідках громадянам.

Зважаючи на збільшення кількості загорянь, рятувальники закликають громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля сухої трави, поблизу лісового масиву, а також в місцях де є значна небезпека перекидання вогню на горючі предмети чи речовин. Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!