ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.09.2021 20:13

16 вересня 2021 року відбулося чергове (15) засідання виконавчого комітету Ржищівської міської ради, участь у якому взяли 13 членів виконкому.

Фото без описуНа даному засіданні було розглянуто загалом 17 проєктів. Рішенням виконавчого комітету було погоджено надання матеріальної (фінансової) допомоги 10 громадянам Ржищівської міської ТГ, надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування, трьом дітям. Більшість питань традиційно стосувалися містобудування, архітектури, житлово–комунального господарства та роботи з ОСББ, а саме: присвоєння поштової адреси нерухомому майну, надання дозволу на виготовлення будівельних паспортів, видалення аварійних дерев та ін. Проєкт рішення «Про закриття кладовища на території села Малий Букрин Ржищівської міської територіальної громади Обухівського району Київської області» було відправлено на доопрацювання.

Наступне чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 21 жовтня 2021 року.