РЖИЩІВЧАНКА ЮЛІЯ ГРИГОРЯК ОТРИМАЛА ПРЕМІЮ ГОЛОВИ КОДА

Дата: 20.09.2021 20:15

Фото без описуДоброю традицією в Київській обласній державній адміністрації стало проведення урочистостей і відзначення найкращих з кращих у спортивній галузі, тих, які зробили свій помітний внесок у розвиток спорту на Київщині, тих, на чию честь майорить жовто-блакитне знамено та лунає державний славень на найпрестижніших подіумах світу. З вітальними словами виступив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, привітавши всіх з Днем фізичної культури та спорту та вручив нагороди кращим спортсменам Київщини.

На цьому подарунки не завершилися. Василь Володін та Наталія Гунько разом особисто вручили Премії голови Київської обласної державної адміністрації за особливі досягнення молоді у розбудові Київщини. Отримала дану премію і ржищівчанка Юлія ГРИГОРЯК.

Щиро вітаємо Юлію Миколаївну та бажаємо подальших творчих досягнень.

За інформацією відділу молоді та спорту