Ржищівська міська територіальна громада
Київська область, Обухівський район

ГРОМАДИ КИЇВЩИНИ ТА ПОЛТАВЩИНИ ОБМІНЮЮТЬСЯ ДОСВІДОМ!

Дата: 20.09.2021 20:17
Кількість переглядів: 446

Фото без опису15 та 16 вересня начальник відділу з питань економіки промисловості, транспорту, зв'язку та комунальної власності Інна Кошеленко у складі делегації Київського РВ АМУ на чолі з виконавчим директором Олександром Дехтярчуком відвідала Полтавську область в рамках проєкту “Маршрути успіхів”.

Представники Київщини відвідали Білоцерківську територіальну громаду Полтавської області де мали можливість поспілкуватись з головою громади Іваном Лещенком та обговорити досягнення та напрацювання.

У Полтавській міській раді делегація спілкувалась з першим заступником міського голови Валерієм Пархоменком, депутатами Полтавської міської ради Оксаною Деркач і Юрієм Бубликом. Обговорювали адміністративну реформу, об'єднання громад та створення Полтавської територіальної громади, важливість обміну досвідом між новоствореними громадами для подальшого ефективного розвитку та впровадження нових проєктів. Валерій Пархоменко наголосив, що Полтавська громада приєднала значну кількість сіл, про які місцева влада дбає так само, як і про місто.

Делегація, також завітала й до Полтавської обласної ради, де вивчала позитивний досвід спрямування коштів області на «громадські проекти».

#АМУ #AUC #АсоціаціяМістУкраїни #Київське_РВ_АМУ

#децентралізація

Джерело: Децентралізаційний марафон« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора