НОВИНИ ЦНАП: ВСТАНОВЛЕННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИДАЧІ ПАСПОРТНИХ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 20.09.2021 20:19

Фото без опису17 вересня  в ЦНАП Ржищівської міської ради доставлено обладнання робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів, взяття біометричних даних.

Наразі спеціаісти встановлюють обладнання, планується навчання адміністраторів ЦНАП для роботи з паспортною установкою. Триває процес підключення договорів з Державною міграційною службою й отримання доступів адміністраторів ЦНАП до Єдиного державного демографічного реєстру.

Очікується поставка обладнання робочої станції для оформлення та видачі посвідчень водія й реєстрації транспортних засобів.

Про початок надання послуги з оформлення та видачі паспортних документів буде повідомлено додатково. Наразі тривають підготовчі роботи.