ОСВІТА: В ПІЇВСЬКИЙ ШКОЛІ РОЗПОЧАВ РОБОТУ ГУРТОК ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

Дата: 23.09.2021 10:00

Фото без описуНа базі Піївської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав свою роботу гурток військово-патріотичного виховання. Гурток об'єднав учнів 6, 7, 8 класів, які цікавляться військовими традиціями свого краю, його цікавими місцями та історією.

Робота гуртка буде складатись з теоретичних та прикладних занять , які буде проводити вчитель географії Магас Василь Борисович в позаурочний час у Піївській школі.

15 вересня гуртківці відвідали музей та Меморіальний комплекс "Букринський плацдарм" (с.Балико-Щучинка) де прослухали цікаву екскурсію про бої за Дніпро восени 1943р.

На завершення поїздки патріотична молодь в пам'ять про загиблих воїнів посадила у квітнику на вході до Меморіального комплексу квіти та кущі калини.

Інфо: Освіта Ржищівщини