ДЕНЬ СЕЛА ПІВЦІ: «КВІТУЙ, МОЄ СЕЛО, ДЛЯ ЩАСТЯ І ДОБРА»

Дата: 23.09.2021 10:07

Фото без опису18 вересня у сільському клубі, відбувся святковий концерт з нагоди 371 річниці села Півці.

Односельчан привітали керівництво громдаи та почесні гості - староста села Ігор Авраменко, голова Ржищівськой громади Крістіна Чорненька, депутат Київської обласної ради Руслан Кузьменко та старости сіл Ржищівської громади Галина Гриб, Любов Нековаль, Олег Колосовський, Тетяна Гребельник.

Під час заходу очільниця громади Крістіна Чорненька відзначила подяками місцевих жителів - поетесу Людмилу Удовенко та керівника колективу «Півчаночка» Миколу Дубогрія. Також подарунки отримали батьки новонароджених жителів села Півці.

Під час концерту також з нагоди свого Дня народження щирі вітання від присутніх приймала директор Півецького будинку культури Галина Лисенко. Колеги, односельчани та керівництво громади вітали Галину Миколаївну бурхливими оплесками.

Святковий настрій присутнім дарували:

- народний ансамбль танцю Ржищівського будинку культури «ДИВОСВІТ», керівник Тетяна Дудич;

- фольклорний ансамбль"ГОРИЦВІТ" Уляницького сільського клубу, художній керівник Ірина Василенко;

- учасниця художньої самодіяльності Піївського будинку культури Москаленко Людмила;

- місцева гордість села ансамбль "Півчаночка", гурт "Ромашки", ансамбль "Півецькі перлинки" та юні співачки села Півці, керівник Галина Лисенко.

Святкування продовжилось смачною гостиною та танцями на площі під живий звук місцевих музикантів.

Спонсори заходу: Фонд Руслана Кузьменка, компанія «Еталон 2006» (керівник Анатолій Булига).

Фото: Ярослава Бутенко